BILETY W DUECIE | promocja

Zwiedź Salę BHP i skorzystaj z promocyjnej ceny biletu na wystawę stałą ECS. Z okazji 38 rocznicy wielkiego sierpniowego strajku zachęcamy do odwiedzenia dwóch miejsc jednocześnie – Sali BHP i wystawy stałej ECS.

Dzieli je od siebie zaledwie 150 metrów, a łączy wspólnota idei. W Sali BHP w Sierpniu ’80 obradował Międzyzakładowy Komitet Strajkowy i robotnicy prowadzili negocjacje z rządem, a później zawarli historyczne Porozumienie Gdańskie, na mocy którego powstała Solidarność, pierwsza niezależna organizacja związkowa w bloku wschodnim. Na nowoczesnej i multimedialnej wystawie stałej ECS prezentowana jest pasjonująca historia polskiej drogi do wolności i zmian, jakie zaszły pod wpływem Solidarności w całej Europie Środkowej i Wschodniej.

Zniżka przysługuje każdemu gościowi, który tego samego dnia zwiedzi Salę BHP i wystawę stałą Europejskiego Centrum Solidarności. Wystarczy w kasie ECS przedstawić pieczątkę z Sali BHP opatrzoną terminem zwiedzania.
Zniżki nie łączą się z ulgami wynikającymi z posiadania KARTY DUŻEJ RODZINY, KARTY DO KULTURY, KARTY TURYSTY oraz innych ulg.

Potwierdzone zwiedzenie ekspozycji w Sali BHP nie uprawnia do otrzymania biletu zniżkowego na inne aktywności realizowane w przestrzeni wystawy stałej ECS, np. spacery kuratorskie.
Sala BHP otwarta jest codziennie, w godz. 10–18, a kasy ECS – 7 dni w tygodniu: poniedziałek – piątek, godz. 10–18 i sobota – niedziela, godz. 10–19.

czas trwania akcji | 15 sierpnia – 30 września 2018

Ceny promocyjnych biletów na wystawę stałą ECS

bilet normalny / 17 zł

bilet ulgowy / 11 zł

bilet grupowy | nie mniej niż 11 osób
bilet normalny / 15 zł
bilet ulgowy / 10 zł

bilet rodzinny (do 5 osób) / 52 zł

Close